Ettevõte missioon

Ettevõte «Magnum Steel» hoolitseb oma klientide eest, toodab ja arendab kõrgekvaliteediga ventiiliseadmeid mõistliku hinnaga, pakkudes professionaalset teenendamist, mugavat logistikat, pidevalt hoides kõrgel tasemel ideaalse ettevõte maine, mis on tingitud toimingute läbipaistvusest ja meisterlikusest, mis on loodud ettevõte töötajate poolt.

 

 

Magnum Steel

Ettevõte OU «Magnum Steel» - noor, dünaamiliselt aranev ettevõte, mis arendab, proekteerib, toodab ja müüb tööstuslike ventiiliseadmeid (DN 10 до DN 1000). Meie ettevõte on loodud 1996 aastal.

«Magnum Steel» toodang erineb oma kõrge kvaliteediga, mis on tingitud tehnoloogilise uuendustegevusega, hoolikalt valitud toorainest, ning ettevõte spetsialistide kõrgest kvalifikatsioonist. Meie toodangu nimekirjas on kuulkraan, klapp kummist kiiluga ja palju enemat.

Tänu sellele, et tootmine asub Hiinas, meil õnnestus saavutada optimaalse hinna-kvaliteedi suhte.

Meie teenuste kvaliteedi põhikomponendiks on: induviduaalne lähenemine igale kliendile ja vastavus Euroopa standartitele. Ettevõtes OÜ OU «Magnum Steel» on võetud kasutusele mitmetasandiline kvaliteedi kontroll: kontroll vastutavate töötajate poolt laos, kontroll WMS süsteemi poolt, siseaudit ja kontroll klientide poolt.

Energiline, sihikindel ja kõrgekvalifikatsiooniga kollektiiv saab edukalt määratleda ja hiljem parandada meie ettevõte arengu peamised tegevusalad.

 

 

 

 
Каталог TUT.BY Rating All.BY Первый Каталог - Предложения продавцов, каталог цен