Soovime tuletada meelde kuulventiilide Magnumsteel paigaldamise ja kasutamise reeglid

Kuulventiilide Magnumsteel monteerimine torujuhtmete süsteemis.

Enne ventiili monteerimist kontrollida selle plaadi vastavust torujuhtmestiku dokumentatsioonile. Ventiilid Magnumsteel monteerida ainult pärast torujuhtme eelnevat puhastamist. Magnumsteel ventiili ettevalmistamine paigaldamiseks on järgmine:

- eemaldage pistik;

- kontrollige, et ventiil on "avatud";

- kontrollige ventiili sisemist puhtust, ventiili ja ühendavate pinndade ja torujuhtme puhtust;

- kõrvaldage kaitsva määrde pinnalt, tihenditelt ja otsakorkidelt keevitamiseks.

Magnumsteel ventiilid võib monteerida horisontaalsel ja vertikaalsel torustikul, mistahes asendis. Voolusuund on meelevaldne. Ei ole lubatud paigaldada ventiilid vigastatud ühendamise elementidega, samuti parallelismiga seotud vigadega ventiili ja torustiku ühendamisel, mis võib kaasa tuua kohaliku pingestamise. Ventiilid Magnumsteel tuleb alati monteerida asendis "avatud", hoides edasi tingimusi vastavalt normidele, mida kohaldatakse Venemaa Föderatsiooni kehtivates eeskirjades. Ventiilid Magnumsteel on mõeldud keevitamiseks, paigaldada vastavalt torujuhtmestiku tootja tehnoloogiale. Torujuhtmestiku katsetamise testid terviklikkuse või stabiilsusele teostada "täielikult avatud" ventiilide asendis, hoides edasi tingimusi vastavalt normidele, mida kohaldatakse Venemaa Föderatsiooni kehtivates eeskirjades.

Ventiilide Magnumsteel ekspluateerimine.

Ventiilide Magnumsteel peab ekspluateerima vastavalt suletava armatuuri tingimustele see tähendab olukorda, kus ta on "täielikult avatud" või "täielikult suletud." Ventiil, mis on jäänud mitte täielikult avatud asendisse, võib kahjustada tihendit. Kuuli asendi visuaalne kontroll indikaatoril ja pöörde nurga piirajal. Võlli pööre paremale viib sulgemisele, vasakule – ventiili avamisele. Kuuli pööre peab olema sile, ilma mingisuguste peatusteta, pidevalt nähtava vastupanuga, mis näitab, et vastastikune pinge ristmikul kuul - tihend, mis põhjustab hermeetilisuse. Liigne koormus kuulile, üle suurima, võib kahjustada kuuli, võlli, või nurga piiraja elemendi. Eriliste ventiilide suurim pöördepunktide väärtus on esitatud maksimaalsete pöördepunktide tabelis. Kuulventiilide tööparameetritel kaudselt sõltuvad nende ühinemise tingimustest, töökeskkonna tüübist, kvaliteedist ja parameetritest, ning samuti lülitussagedusest. Tootja arvutuste kohaselt, ventiili elementide tugevus,mis kasutatakse vastavalt tööparameetritele, sätestatakse 20 aastat. Töötamise ajal ventiil peab taluma vähemalt 500 lülitamist DN 125150200300; 1000 lülitamist DN 65, 80; 3000 lülitamist DN 32, 40, 50, ja 10000 lülitamist DN 15, 20, 25. Märgitud tsüklite arv tuleneb eksperdi arvamusest, mis on väljastatud sertifitseerimisasutuse poolt meie toodete kohta vastavalt Euroopa normidele. Reaalne ventiilide kasutamisaeg võib olla suurem, kui varem esitatud (isegi mitu korda). Reaalne ventiilide eluiga sõltub ümbritseva keskkonna füüsikaliste ja keemiliste näitajatest, samuti keskkonna parameetritest mis voolab läbi ventiili. Kuulventiil ei nõua konserveerimist kogu tööperioodi käigus. Vaja jälgida korrosiooni vastase kesta seisukorda ja samuti ventiili ja torujuhtmestiku ühenduse seisukorda. Ventiil peab olema kaitstud mehaaniliste vigastuste eest ja hoitud puhtana, eriti kuuli asendi kontrolli kohtades. Ventiili vahetust teostatakse torujuhtmestiku remondi ajal, pärast kulumise hindamist. Ventiil ei vaja vahetusvaruosi.

TÄHELEPANU! Ärge kasutage kuulventiile saastatud keskkonnas, mis võivad põhjustada mehaanilisi kahjustusi kuuli tihendile.

TÄHELEPANU! Kindlasti tuleb teostada ventiili avamise ja sulgemise vähemalt 4 korda aastas, regulaarsete vahedega, et vältida kuuli ja tihendi hapestumise.

Каталог TUT.BY Rating All.BY Первый Каталог - Предложения продавцов, каталог цен