Hiina kaupade kvaliteedi müüdid

Jutud sellest, et Hiina tooted, sealhulgas ventiilide armatuur, on ebakvaliteetne, on kuulda vähem ja vähem. Kuid see stereotüüp on elus - ja alguse sellele pannid bravuursed 90 aastad, Venemaal ja teistes endise Nõukogude Liidu riikides.p>

Hiina on usaldusväärne USAs.

Seda enam, madala kvaliteediga tarbekauba sissevedu riiki on kõikidel keele peal. Ja nägu alati, ka siin on mõned nüansid.

Veel 10 aastat tagasi, esimest korda külastades USAd , olin väga üllatunud ameriklaste rõõmu üle Hiina kaupade kvaliteedi suhtes. Sel hetkel, kõik me vältisime Hiina mainimist ükskõik milliste toodete etikettidel.

Ilmselt probleemid Hiina kaupade kvaliteediga Ameerikas on lahendatud. Millest võib järeldada - Hiina tehased oskavad teha kvaliteetset kaupa, jäädes odavamaks, kui sama kvaliteediga kaup teistes riikides. Muidugi, ütlete Teie, USA on kõige suurim turg Hiinale - kuid küsimus ei ole isegi selles, kuidas ameeriklased seda saavutasid?

Nad lihtsalt õppisid, kuidas kontrollida tööd, täitmise tingimusi ja väljanõuda Hiina tarnijatelt vajaliku kvaliteediga kaupa. Kuidas nad seda teevad, lühikokkuvõte – hiinlasite stimuleerimine – kvaliteedi kontroll tehases kuni tarne täieliku tasumiseni – see tähendab, et halva kauba ei saa ette panna. Ning kontrollimise teevad kohapeal kõikide USA standardite järgi spetsialistid- ostuagendid – ameeriklased täis personali arvuga. Järgmine on veotingimuste kontrolli. Ongi kõik!

Täpselt sama põhimõted kasutab ettevõte Magnumsteel oma toodete tootmisel Hiinas. Pidev kvaliteedikontroll , alustades tooraine tarnijatest, kuni lõpptooteni. Korraline tootmise kontrolli järelevalve asutuste poolt. Tootmise Sertifitseerimine Euroopa litsentsi asutustes.

Tänu ettevõte Magnumsteel, nende meetmetele ja standartidele, meie ettevõte toodete kvaliteet on on kõige kõrgemal tasemel.

Ettevõte «Magnum Steel» hoolib oma klientide eest, arendab ja toodab kõrge kvaliteediga ventiilide armatuuri taskukohase hinnaga, pakkudes professionaalset teenindamist, mugavat logistikat, pidevalt hoides kõrgel tasemel ettevõte nime, mis tuleneb läbipaistvast tegevusest ja meisterlikusest, mis on loodud töötajate poolt.

Каталог TUT.BY Rating All.BY Первый Каталог - Предложения продавцов, каталог цен